Praėjusią savaitę (08.27), vyko krepšinio turnyras 3x3, kurį organizuoja Lazdijų rajono seniūnija. Amžiaus grupėje 2010 m.g ir jaunesnių ČEMPIONAIS tapo Kalvarijos sporto centro auklėtiniai nepabūgę alinančio karčio. Sporto šventėje dalyvavo virš 130 dalyvių!

Sveikiname sportininkus ir trenerį!

turnyras 3

 

 

Šį mėnesį (08.10-16), vyko Kalvarijos sporto centro krepšinio stovyklos. Šių stovyklų metu gerinome fizinę formą, tobulinome techniką ir taktiką. Didžiausią dėmesį skyrėme fizinio rengimo treniruotėms, kurių metu daug akcentavimo jėgos ištvermę, galingumą. Šių stovyklų metu mums pavyko fiziškai, techniškai ir taktiškai geriau pasiruošti artėjančiam sezonui, bei informatyviai, naudingai ir aktyviai praleisti laisvalaikį.

Stovyklų metu taip pat žaidėme draugiškas rungtynes su kitomis krepšinio komandomis. Stovyklą vertiname pozityviai, tikslai įgyvendinti!

Jeigu nori taip pat sportuoti su mumis - prisijunk! 

 

bendra

 

Šį mėnesį (08.21-27), vyko Kalvarijos sporto centro bokso stovykla. Bokso stovykla praėjo puikiai, stovykloje dalyvavo aukšto meistriškumo sportininkai, kurių tikslas buvo kuo geriau pasirengti artėjančiam sezonui. Kaip ir visų stovyklų pasiruošimo fazėje dominavo atletinis rengimas, tačiau neužmiršome ir technikos tobulinimo.

Šių stovyklų metu mums pavyko fiziškai, techniškai ir taktiškai geriau pasiruošti artėjančiam sezonui, taip pat ugdėme saviraišką ir naujų įgūdžių tobulinimą.

Stovyklos metu su kitomis stovyklautojų grupėmis varžėmės įvairiosiose rungtyse. Stovyklą vertiname pozityviai, užsibrėžti tikslai buvo įgyvendinti!

Jeigu nori taip pat sportuoti su mumis - prisijunk!

fizo

 

Praėjusią savaitę (08.08-12), vyko Kalvarijos sporto centro lengvosios atletikos vaikų dieninė stovyklėlė. Šios stovyklos metu gerinome fizinę formą, lavinome gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti tarp komandos draugų, ugdėme saviraišką ir puoselėjome draugiškumą ir toleranciją tarp komandos draugų. Šios stovyklos metu mums pavyko fiziškai, techniškai ir taktiškai geriau pasiruošti artėjančiam sezonui, bei informatyviai, naudingai ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Paskutinę stovyklos dieną rengėme varžybas tarp komandos narių, kurie varžėsi šiose rungtyse:

$1ü  60 m. bėgimas;

$1ü  500 m. bėgimas;

$1ü  Svorinio kamuolio metimas 2 kg;

$1ü  Šuolis į tolį.

Štai taip finišavo šių metų stovykla, kupina gerų emocijų ir puikių rezultatų!

image3